Karrier

AKTUÁLIS ÁLLÁSAJÁNLATAINK

Jelenleg nincs betölthető állás.

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

Mert sikeres gyógyszertár vagyunk: legyen részese Ön is sikereinknek!

  • Két évtizede a tiszaújvárosi gyógyszerellátás meghatározó szereplője vagyunk.

  • Eredményeinket a hazai szakma is elismeri, a MOSZ pályázatán kétszer is elnyertük az Év Patikája címet.

  • Erős vállalati kultúránk alapját a gyógyszerészeti hagyományok tisztelete adja, ugyanakkor tökéletesen ismerjük a helyi igényeket.

  • Pénzügyi eredményeinkben Ön is osztozhat:  bónuszrendszerrel ismerjük el a teljesítményét.

Mert etikus, felelős cég vagyunk: büszke lehet rá, hogy nálunk dolgozik!

  • Az etikus, átlátható és korrekt működés mindenekfeletti érték számunkra. Aki nálunk dolgozik, mindig a tükörbe tud nézni, soha nem kell vállalhatatlan döntéseket hozni.

  • Meggyőződésünk, hogy akkor tudunk üzletileg sikeresek és hatékonyak lenni, ha kollégáinkkal is felelősen, etikusan bánunk.

  • Nálunk az első pillanattól kezdve tudható, mik az elvárások. Nem ér senkit meglepetés a teljesítményértékelés során: előre meghatározott értékrendszer alapján értékeljük kollégáink teljesítményét.

  • Munkatársainkat partnerként kezeljük, véleményüket, kezdeményezéseiket meghallgatjuk.

Mert segítjük a szakmai fejlődést: nálunk mindenki megmutathatja, mit tud, és valóra válthatja terveit!

Aki nálunk dolgozik, képesítésének megfelelő munkakörben és valamennyi szinten valódi kihívásokkal találkozik, felelősségteljes munkát végezhet.

Minden munkatársunk számára lehetővé tesszük a szakmai és személyes fejlődést.

Mert minden munakatársunk fontos számunkra: kollegáink munkáját átfogó juttatási csomaggal ismerjük el

Versenyképes fizetés - alapbéren felül teljesítmény arányos bónusz, illetve értékesítést ösztönző rendszer,

barátságos munkakörnyezet,

családias légkör,

rugalmas munkaidőbeosztás,

és munkábajárási támogatás, amit - egyebek között - kínálunk.